Anasayfa | Şiirler| Sevgililer Günü Şiirleri

SEVGİLİLER GÜNÜ ŞİİRLERİ

Karagözlüm,bugün 14 şubat,
Sevgilerin kanatlanıp,
Sevgililere ulaştıgı gün.
Aşkın simgesi,
Kırmızı güllerin konuştugu gün.

Bilmedik böyle özel günleri,
Çünkü nefes aldıgımız,
Her an özel günümüzdü.

Bir gül veremedim,
Bir mesaj yazamadım,
Bir mail atamadım,
Günümüz kutlu olsun diyemedim.

Bugünde duymayacaksın,
Belki seneyede,
Belki hiç bir zaman.

islami sohbete başla

Ama hayal benim ya,
Kim dur diyebilirki,
Geçen onaltıbin günün,
Her birini kırmızı bir güle yükleyip,
Onaltıbin gülle kapına gelip,
Kara gözlerine hasretle bakıp,
Ayak uçlarına bir damla,
Göz yaşımı bırakıp,
Sevgililer günümüz kutlu olsun,
Kara gözlüm diyorum.
Kutlu olsun.

Sevgililer Gününe Dair

Tek bir gonca gül
Neler, neler anlatmaz ki
Sevgiliye.
Sıradan bir gün,
-Yeter mi bu sevgiye?
Yürekler yakan,
Akıllar baştan alan sevgi,
-Sığdırabilinir mi bir güne?
-Her zaman,
Her yerde,
Sınırsızca sevmek varken…

Sevgililer Günü Sms Mesajları Sözleri
Bir demet gül vermek isterim sana. Güllerden güzelsin aslinda. Gülü bir gün, seni sonsuza dek seviyorum.

Seni denizdeki kumlar, gökteki yildizlar, ormandaki agaçlar, dünyadaki insanlar, okyanustaki sular, sahildeki martilar ve günesin isiklarindan daha çok seviyorum. Birlikte daha güzel günlere gitmemiz dilegiyle sevgililer günün kutlu olsun!

Yasamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgi sensiz olmaz! Unutma ki sevmek daima beraber olmak degil, sensizken bile seninle olabilmektir… Bu sevgililer gününde yaninda degilim belki ama özlemim sevgim hep seninle. Seni seviyorum!

Beni karanliktan aydinliga, yalandan gerçege, ölümden ölümsüzlüge götürdügün için tesekkürler. Seni seviyorum. Daha nice günlere hep birlikte canim.

Seni yildizlara benzetiyorum onlar kadar uzak onlar kadar erisilmezsin ama bir farkin var onlar bin tane sen bir tanesin. Sevgililer günün kutlu olsun.

Bugün her zamankinden farkli bir sey yapayim dedim olmadi yine sana defalarca asik olup seni düsündüm… Sevgililer günün kutlu olsun!

Seni tahmin edecegin kadar degil, tahammül edemeyecegin kadar çok seviyorum. Sana “sevgilim!” diyebildigim için kendimi çok sansli görüyorum.

Biliyorsun her gökkusaginin bittigi yerde bir hazine saklanirmis. Eskiler böyle der. Gökkusagini takip ettim geçenlerde sende bitti… En degerli hazinemsin benim, canimsin. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Sana bahçeden gül degil günesten atom koparip getirmek istiyorum ama kalbim gibi ellerin de yanar diye korkuyorum. Sevgililer günün kutlu olsun.

Sesini duysam da her an yüzünü görmek gibi degil, özledigimi bil her an çünkü hiç bir sey seni sevmek gibi degil! Seni o kadar çok özledim ki… Sevgililer gününde yaninda olup sana sarilmak için çildiriyorum…

Bir önceki "" yazımızı okuyun

BENZER YAZILAR

Romantik Şiirler

Romantik Şiirler Bizimle.NET Türkiye'nin en çok ziyaret edilen duygusal sözlerin çoğunlukta bulunduğu web sitemizde; romantik şiir sözleri, en güzel
OKUMAYA DEVAM ET

Trabzonspor Şiirleri

TRABZONSPOR ŞİİRLERİ Ölüm nereden gelirse gelsin cenazeme bordo mavi çiçek atılacaksa mezar taşıma Trabzonsporlu yazılacaksa ölüm hoş gelsin sefa gelsin Sabah
OKUMAYA DEVAM ET

Galatasaray Şiirleri

GALATASARAY ŞİİRLERİ BELKI BIR GUN BASKALARI DA SUPER KUPA'YI KAZANIR.. NE DERSINIZ HOS OLMAZ MI? CIMBOMLU ARKADASLAR..FENERLILER BIZE MUTESEKKIR..BIZ OLMASAK AVRUPA TAK
OKUMAYA DEVAM ET

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

mobil chat | islami sohbet | chat | islami sohbet | istanbul masaj salonu | ankara masaj salonu | güzel sözler | seo hizmeti | sohbet | sohbet