Anasayfa | Sohbet Odaları| İslami Sohbet

Türkiye şehirlerinden ve tüm dünya ülkelerinde yaşayan gurbetçi Müslüman kardeşlerimiz islami sohbet etmek için her zaman ilk tercih olarak web sitemizi seçmektedir. Her gün yüzlerce dini bilgi öğrenmek isteyen ve islami sohbetlere katılmak için müminler soluğu web sitemiz üzerinde almaktadır. Sisteme bulunduğunuz her yerden çok kolay ve rahat bir kapsamda bağlantı kurabilir, günün her saati online olarak yer alabilirsiniz.

Sunucu içinde yer alan #islamisohbet odasında her gün değerli hocalarımızın dini sohbetlerini dinleyebilir, sizler de katılım gösterebilirsiniz. Dinimiz hakkında bilgiler, sureler, hadisler, ayetler ve daha bir çok konu işlenmektedir. Kendinizi daha çok geliştirmek ve bilmediklerinizi öğrenmek için hiç çekinmeden sitemize giriş yapabilirsiniz. Ve son olarak diğer islami kanalımız olan #dinisohbet odasında da yer alarak günün sohbetine katılım gösterebilirsiniz.

Sitemize giriş yapmak ücretsizdir. İster üye olarak katılın, isterseniz hiç üye bile olmadan sadece bir rumuz yazarak üyeliksiz giriş yapabilirsiniz. Bay ve bayan her yaş grubundan kullanıcı yurdumuzun en seviyeli ve daima kalite kokan mekanında aynı çatı üzerinde yer almaktadır. Hayvanlar koklaşa koklaşa, insanlar konuşa konuşa anlaşır diye bir ata sözümüz var, gerçekten çok doğru ve yerinde bir söz olarak önümüze çıkmaktadır. Karşılıklı olarak diyalog kurarak bir çok soru ve problemi çözebiliriz.

Dualar, sureler, namaz duaları, peygamberler, hadis-i şerifler, ayetler, melekler ve tüm islami bilgilerin yer aldığı soru – cevap bot destekli #islamioyun odasında zamanla yarışarak sorulan sorulara en çabuk ve doğru cevabı veren kullanıcılar sistem tarafından puan ile ödüllendirilir. 

İlahiler ve dini ezgiler dinlemek için #Diniradyo odasına giriş yapmanız yeterli olacaktır. Canlı radyo yayınları yapan dj ler aracılığıyla birbirinden güzel ilahiler sizler için yayınlanmaktadır. İster web’den bağlanın, ister mIRC script ile isterseniz mobil giriş yaparak dini radyomuzu aktif olarak dinleyebilirsiniz.

http://www.islamisohbet.com.tr

 

Bir önceki "" yazımızı okuyun

BENZER YAZILAR

Antalya Sohbet

Antalya Sohbet aramasının ve ilgili ülke arama terimleri üzerinden web sayfamıza ulaşan kullanıcılar için özel olarak hazırladığımız platformumuz tüm bireyleri aynı mekan içerisinde
OKUMAYA DEVAM ET
OKUMAYA DEVAM ET

Amasya Sohbet

Amasya Sohbet girişi tüm Amasyalı vatandaşlara özel olarak hazırlanmıştır. İlgili şehir içerisinde yaşayanlar, buranın yerlisi olanlar, farklı şehirde yaşamakta olsam da yinede memleket
OKUMAYA DEVAM ET

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.