Anasayfa | Güzel Sözler| Beşiktaş Sözleri

Beşiktaş Sözleri araması üzerinden Google başta olmak üzere dünyanın önde gelen arama motorları aracılığı ile web sitemizi bularak, platform içerisinde yer alan tüm Beşiktaş sözlerini aşağıda maddeler halinde alt alta okuyabilir, bilmediklerini öğrenebilirsiniz. Büyük Beşiktaş taraftarlarına armağan olarak özel hazırladığımız Beşiktaş klübüne ait sözler, yazılar, mesajlar, sloganlar ve marşlar burada sizleri bekliyor. Her gün binlerce siyah ve beyaz renklere gönül veren bay/bayan taraftarlar sistem içerisinde bulunan Beşiktaş sözlerini güncel olarak takip etmektedir.

Sizde kara kartalın adına yazılmış tüm besteleri öğrenmek istiyorsanız, hemen yapmanız gereken çok basit bir işlemdir! Arama motoru boşluğuna Beşiktaş sözleri ile alakalı kelimeleri yazarak, enter tuşuna basmanız yeterli olacaktır. Karşınıza çıkan ilk sayfaya giriş yaparak, burada renktaşlarınız ile buluşabilirsiniz. Türkiye’nin her zaman en büyük klubü olan Beşiktaş, İnternet aleminde de büyüklüğünü göstermektedir.

Yeni stad Vodafone Arena bu sene tüm rakip takımlara adeta bir cehennem ambiansı sunacak ve Şampiyonlar liginde karşılaşacağımız yabancı takımlar nasıl bir taraftara sahip olduğumuzu bizzat kendileri görerek, analiz edeceklerdir. Zaten Beşiktaş taraftarı çArşı dünyanın en ateşli bir kaç sayılı takımından biri olduğu resmen tescillenmiş. Hatta yine yıllar önce bir şampiyonlar ligi maçında desibel rekoru kırılmıştır. Bunun üzerine yine bir süper lig maçında Beşiktaş taraftarları kendi rekorunu kırmıştır.

BEŞİKTAŞ SÖZLERİ VE BESTELERİ

♥ Bu sene şampiyon görelim sizi, Ölmeden mezara koymayın bizi, Korkutmaz bizi musalla taşı, Ölümüne seviyoruz biz BEŞİKTAŞ ı

♥ Kupayı sevseydik barcelonalı olurduk parayı sevseydik madridli olurduk şikeyi sevseydik fenerli olurduk biz şerefi seçtik BEŞİKTAŞLIlı olduk

♥ 1903 ten beri aşkımız canımız kanımız BEŞİKT AŞK’TIR Takımımız

♥ Kaybolan Bir Ömrün Yamacındayız Seni Seviyoruz Beşiktaş.

♥ Sevda biter hasret biter isteyene gider hiç fark etmez bu alemde çarşı herkese karşı Allah affeder çarşı affetmez

♥ Üç hece sekiz harf sadece BEŞİKTAŞ.

♥ Çarşıyız biz Carsı, Meyhaneler evimiz, Sokaklar mekanımız, Şarap şişeleri sermayemiz, Dinle sosyete kızı iyi dinle, Çarşı severse kimse tutamaz, Çarşı ağlarsa kimse susturamaz, Çarşı kaybolursa kimse bulamaz, Dinle sosyete kızı iyi dinle, Herkes Carsı olamaz..

♥ Seninle ağladık şenle güldük hep sevdamız uğruna canlar verdik biz siyahın zindan olsun beyaz aydınlık herkese nasip olmaz BEŞİKTAŞLILIK..

♥ Kimine göre başıktaslıyım kimine göre köyü taraftarım herkes dalgasına baksın ben ölümüne beşiktaslıyım

♥ YILLARCA KAHROLSAK DERTTEN KEDERDEN BİLSEKKİ KELLEMİZ KOPAR BEDENDEN AŞKIMIZ HARBİDEN HEMDE DERİNDEN ASLA VAZGEÇMEYECEĞİZ BEŞİKTAŞ SENDEN

♥ 100. yılımıymış büyük fenerin şampiyonluk hedefi aziz pederin hakeme ona buna para vererek inönüden çıkacak yaprak yiyerek taraftar beklerken büyük yıldızı gördü seyyar kömürlük appiahi aşkından ölen genç fenerliler 20 senedir kupa göremediler ne Süper ne Türkiye ne de başkası fenerin hedefi yayla kupası haydi gelin beyler lanet edelim Fenerin falcısına selam verelim

♥ FARKIMIZ TARZIMIZ BİZİM BEŞİKTAŞLI OLMAMIZDANDIR YA TAM SUSTURURUZ YA KAN KÜSTÜRÜRÜZ BU HUSUSTA NE FENER NE CİMBOM TANIRIZ UNUTMAYIN BİZ BEŞİKTAYLIYIZ!!!ÇARŞI??

♥ Ölümle yaşamı ayıran çizgi siyahla beyazı ayıramaz ki her yolun sonunda ölüm olsada bizi BEŞİKTAŞtan ayıramaz ki

♥ Ne cimbom bom nee feneeeer nedee trabzon BEŞİKTAŞ yine yer siyah gök beyaz şampiyon

♥ Yarın akşam beyaz elbisemi giyiceğim, siyah gökyüzünde kartalları seyredeceğim benim canım sevgilimle yemek yiyeceğim(beşiktaş)

♥ Oleyy oleyy oley şampiyon beşiktaş

♥ Bu Alemde iki büyük vardır biri BEŞİKTAŞ, diğer 70lik RAKI..

♥ Söz bizde, beste bizde, yalan yok bize, Mevzuda takmıyoruz geri vitese, kadıköyde, samiyende KRAL BİZİZ BU ALEMDE!!! ÇARŞIII!!

♥ Sen olmadan bu kalp yaşarmı adı güzel kendi güzel beşiktaşım

♥ BİR GÜN HERKEZ BEŞİKTAŞLI OLMASIN…BIRAKINDA O AYRICALIK BEŞİKTAŞLILaRda KALSIN.BEŞİKTAŞLI OLMAK AY-Rİ-CA-LIK-TİİR..!

♥ Bu sene şampiyon görelim sizi. Ölmeden mezara koymayın bizi.Korkutmaz bizleri musalla taşı. Ölümüne seviyoruz biz BEŞİKTAŞI!!

♥ BU SEVDA BİTMEZ… HASRET BİTMEZ.. KİM NE DERSE DESİN HİÇ FARKETMEZ… BU ALEMDE ÇARŞI HERKESE KARŞI…. ALLAH AFFEDER ÇARŞI AFFETMEZ….!!!

♥ TAKIN GÖZLÜKLERİNİZİ BAKMAYIN ŞAŞI ALAYINIZ GELSE YIKAMAZ BEŞİKTAŞI.

♥ Sabah olur güneş doğar, siyah beyaz tüm sokaklar, dağlarda kartal uçar, tribünde çArşı çoşar..

♥ Sen benim; her gece efkarım, Gözümdeki yaşım, Sigara dumanım.. Sen benim; damardaki kanım, Alnımdaki yazım, Şanlı Beşiktaş’ım. Kalbimin en orta yerinde, Büyük bir yangın var, Alevler içinde, Beşiktaş sana yemin olsun, bitmeyecek sevdam; Mezarımda bile.

♥ Her gece alemde, Reina’da Sortie’de, Sarışın mı, esmer? Esmer olsun, esmer. Manitalar nerde? Yok ki, trübünde. Nerde, nerde, nerde Alen?

♥ Bitmesin dertler, sicime kadar. Beşiktaş’lıyız, ölene Kadar. Sende olmassan, bu dünyada, Sevilecek ne var?

♥ Şampiyon olalım bu sene, Uçalım göklere, Koyalım Cimbom’a, Fener’e, Bir çizik, atalım dertelere, Beşiktaş’ın adını, yazalım her yere.

♥ Çok harikasın, uh! Bir numarasın, uh! En taşaklı mankenlere beş yüz basarsın, uh! Hiç kimsede yok, uh! Böyle bir kasa, uh! Beşiktaş’ım koydukça, hopluyor Bursa. Lay la lay lay lah, uh.

♥ Burası Beşiktaş, alayına gider, Uğraşma bizimle, göt oğlanı Fener. Bu hayat dediğin, elbet birgün biter, Azrailin biziz, göt oğlanı Fener.

♥ Haydi bastır şanlı kartalım, Fener’e Cimbom’a koyalım. Adınla, şanınla sen yürü, Arkanda taraftarın gücü..

♥ Çocuklar inanın, inanın çocuklar, Güzel günler göreceğiz, güneşli günler, İnönü’de Fenerbahçe’yi yeneceğiz, Şampiyonluk şarkıları söyleyeceğiz.

♥ Koy koy ateiste, Koy satanise, Koy putperese, Koy hepsi göt olsun, Ramazan ayı mübarek olsun.

♥ Yağmurlu bir günde görmüştüm seni, Üstünde çubuklu formalar vardı, Bir anda tutuldum aşık oldum ben, Hayatın anlamı Siyah Beyazdı. Ölümle yaşamı ayıran çizgi, Siyahla beyazı ayıramazki, Her yolun sonunda ölüm olsada, Sevenleri kimse ayıramaz ki.

♥ Elbet bir gün ölücez, BEŞİKTAŞ! Toprak olup gidicez, BEŞİKTAŞ! Ölmekten korkan göttür, Sensizliğin korkusu, Sardı dört bir yanımı, BEŞİKTAŞ! Allahtan tek dileğim, Şampiyonluk görmeden, Almasın şu canımı, BEŞİKTAŞ!

♥ Biri çıkıp gelse, Her şey yalan dese, Bu Kapalı sensiz, Mezar olur bize. Gittiğin yerlerden, Yer tut Optik Başkan, Unutmayacağız; Seni Son Holigan.

♥ Beşiktaş’ım senin için, Yakarım bu dünyayı, Hiç kimseler bitiremez Kartal, Yüreğimde sevdanı. Okulumun sırasında, Gecenin bir yarısında, Ölüm kalım arasında aklım, Beyazında Karasında.

♥ Seninle ağladık, senle güldük biz, Sevdamız uğruna canlar verdik biz, Siyah’ın zindan olsun Beyaz aydınlık, Herkese nasip olmaz Beşiktaşlılık.

♥ Her zaman her yerde, seninle birlikte, Ölüm gelsin isterse.. Gözlerde bir damla yaş, Kalbimizde bir aşk, Sensin Beşiktaş..

♥ Bölünür Senin İçin Uykular, Gidilecek Çok Deplasman Var, Sana Adanmış Bütün Hayatlar, Haydi Bastır Kara Kartal…

♥ Gün Gelirken, Azrail Canıma Sebeplenirken, Ecel Vakti Gelirken, Sen Olacaksın Dilimde Yine Beşiktaş’ım, Son Nefesi Verirken, Geçmiyor Sen Olmayınca Günlerim Gecelerim, İsmini Hecelerim, Vazgeçemem Asla Esiri Oldum Aşkının, Beşiktaş’ım Herşeyim..

♥ Yüreğim Hasrete De Senle Teselli, Olmuştur Bir Ay Tutulması Misali, Sana Özlemli, Sevdalı, Sana Deli, Yaşıyorum Beşiktaş’ım İnan Seni. Ağaçlı Yollarında Dolmabahçe’de, Söylediğim Besteler Yine Seninle, Ağır Ağır Adım Adım Sevginle, Yanıyorum Senin İçin Beşiktaş’ım..

♥ Beşiktaşım Senin Arkanda Yürüyoruz, Siyah Beyaz Renklerinle Övünüyoruz, Haydi Bastır Beşiktaşım Bitsin Bu Çile, Şampiyon Olalım Bu Sene…

♥ Yürüyoruz Adım Adım, Her Solukta Senin Adın, Şampiyonluk İnan Çok Yakın, Haydi Bastır Beşiktaşım…Kupalar Gelecek Yine, Kartal Uçacak Göklere, Mermiler Atılacak Gökyüzüne, Şampiyon Olduğun Gece.Piuv, Piuv, Piuv

♥ Karanlık Kuruldu Geceye, Bir Ümit Var Yine İçimde, Kimsesiz Bu Puslu Gecede, Bırakmam Beşiktaş’ım Seni, Ruhlar Yorgun Yollar Habersiz, Söz Tükenmiş Beste Habersiz, Deplasmandayız Olmaz Sensiz, Bırakmam Beşiktaş’ım Seni…

♥ Bazıları Kupalara,Bazıları Şampiyonluğa, Bizim Bu Büyük Aşkımız, Sadece Beşiktaş’ımıza, Şampiyon Olmasan Bile, Seveceğiz Seni Yine De,Sen Bizim Yarınlarımız, Tüm Hayatımızsız BEŞİKTAŞ… Bazıları Avrupada Bir Başarıya Aşıktır, Bazıları 3 Yıldız`A, Bizim Aşkımız Sadece BEŞİKTAŞ’IMIZA…

♥ Karanlık Bir Gecede, Beşiktaş Aşkı Kalplerde, Umutlar Tükense Bile, Vazgeçilmeyen Bir Yerde… Mahşerde Sorulacak Bizlere . Bu Günahın Sebebi Ne Diye ? Dil Susacak Kalp Konuşacak.. Sebebi Beşiktaş Diye … Layy lalay lalayyy Layy lalay lalayyy..

♥ Sevdan Kazınmış Yüreklere, İsmin Dilimde Her Saniye, Haykırıyoruz Hece Hece, Beşiktaşım Çok Yaşa Diye,Sensiz Sabahlar Hiç Olmuyor,Hasretin İnan Çekilmiyor,Sensizlik Ölümden Bile Zor, Mutluluğu Görme Bize Hor..

♥ Gecenin Yarısı, Sıcacık Yatağımızı, Bırakıp Geldik Herşeyi, Senin Uğruna, Düştük Yollara, Ne Şampiyonluk Ne Kupa,Sadece Sensin Aklımda, Seni Sevdik Biz Acılarınla…

♥ Farketmez Bayram,Seyran Yanındayız, Herzaman Hayat İnan Kısa, Haydi Gel Deplasmana, Boşvermişim, Boşvermişim, Boşvermişim Dünyaya, Harbi Beşiktaşlıysan Sen De Gel Deplasmana, Boşvermişim, Boşvermişim, Boşvermişim Dünyaya, Harbi Beşiktaşlıysan Sen De Gel Deplasmana ..

♥ Büyüdüğüm Beşiksin Mezarımda Taş, Damarımda Kanımsın Gözümde Yaş, Yaşamımda Ölümümde Sözüm BEŞİKTAŞ, Mutluyum Gururluyum Özüm BEŞİKTAŞ…

♥ Herşey Senin, Senin İçin Karakartal, Senin Sevgin Bütün Sene, İçimizde Yatıp Kalkar, Seninle Şarkılar, Söylemek Paha Biçilemez Bir Şey, Önce 3’lü Bir Kartal Gol Sonra Saldır Beşiktaşım Oley

Bir önceki "" yazımızı okuyun

BENZER YAZILAR

güzel mesajlar

Birinden hoşlanmak ve birine aşık olmak birbirinden tamamen ayrı durumlardır. Aşk sözleri insan var olduğu günden bugüne üzerinde en çok yazılan, çizilen konu ola gelmiştir. Aşk her insanın kendi hikayesinden yola çıkarak milyonlarca yazı içerisine kendi masalını yerleştirdi
OKUMAYA DEVAM ET

Dertli Sözler

2016 yılında oluşturulan
Dertli Sözler içeriği sorunları ve derdi çok olan insanların yazı/mesaj/söz gibi aramakta olduğu dert sözlerini bu sayfamız içerisinde kolaylıkla bulabilirler.
OKUMAYA DEVAM ET

Özür Mesajları

Her türlü kendini affettirme durumların da
Özür Mesajları siz değerli kullanıcılara en güzel özür yazılarını aşağıda paylaşmaktayız. Web sitemizde yer alan tüm güzel söz içerik
OKUMAYA DEVAM ET

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

islami sohbet |
islami sohbet türk sohbet türk chat türk chat geveze sohbet badoo com badoo türkiye badoo com badoo sohbet sohbet bizimalem com bizimalem sohbet badoo dating app periscope happn islami sohbet snap chat check credit score happn mobile huggle huggle mobile badoo com türk chat izmir sohbet ankara sohbet bursa sohbet seviyeli sohbet türk chat resimli güzel sözler amerika sohbet ispanya sohbet danimarka sohbet italya sohbet avustralya sohbet norveç sohbet yunanistan sohbet rusya sohbet türk chat