Anasayfa | Sohbet Odaları| Amasya Sohbet

Amasya Sohbet girişi tüm Amasyalı vatandaşlara özel olarak hazırlanmıştır. İlgili şehir içerisinde yaşayanlar, buranın yerlisi olanlar, farklı şehirde yaşamakta olsam da yinede memleketimin kanalına bağlantı kurarım diyen vatandaşlarımız monoton geçen yaz günlerinde sanal alem üzerinde yeni insanlar tanıyarak, arkadaşlık ve dostluk kavramlarını en iyi şekilde sizlere sunabilecek olan platformumuza sizleri de bekliyoruz!

Haftanın tüm günleri ve her saatte dilediğiniz an itibariyle web sayfamıza giriş yaparak, Amasya Sohbet Odaları paneline sadece bir rumuz yazıp sohbete bağlan butonuna basarak hızlı ve güvenli şekilde sisteme bağlanabilirsiniz. Hiç bir şifre ve mail gibi hususlara gerek kalmadan sadece bir takma isim ile giriş yapabilirsiniz.

Ayrıca sitemize üye olmak isteyen değerli kullanıcılar web sayfamız üzerinde kullanıcı adını şifrele butonu aracılığı ile açılan yarı pencere de formu doldurarak gönderebilir veya sunucu içerisinde ‘/nickserv register şifre e-mail’ komutu şeklinde çok kolay kayıt altına alabilirsiniz. Komut dizininde önce şifre yazan yere kullanacağınız parolayı ve e-mail bölümüne ise aktif olarak kullanmakta olduğunuz e-posta adresini yazabilirsiniz. Kullanıcı adınız başarıyla kayıt altına alınmıştır bilgi mesajını almanız halinde, kullanmış olduğunuz rumuz artık koruma altına alınmıştır.

AMASYALI ERKEK VE KADIN BİREYLER BURADA BULUŞUYOR

Bizimle.Net farkıyla yediden yetmişe gerek Amasya’da yaşayan, buralı olanlar, bu şehre gönül verenler ve daha bir çok Amasya ilinin güzelliklerinden sanal alemde farkında olabilmek için #Amasya odasını ziyaret ederek, binlerce bay ve bayan tüm yaş gruplarından insanları aynı çatı altında sohbet ederek hoş beş ettiklerini göreceksiniz. Amasyalı en yakışıklı beyler ve en güzel kızların birbirleri ile chat yaparak tanıştıkları bu şeker ortamda sizlerde yer almak ve ailemiz arasına katılmak isterseniz hemen Amasya Chat Sitesi web sayfasına bağlantı kurunuz.

amasya sohbet

Öğrenci, öğretmen, doktor, polis, mühendis, girişimci, serbest meslek, esnaf, tüccar, iş adamı, şirket sahibi vb. tüm sektör ve alanlardan on binlerce vatandaşımız Amasya’nın incisi olan sohbet odalarında yeni arkadaşlıklara yelken açmaktadır. Hiç bir ücret ödemeden saatlerce sohbete katılabilir, dilerseniz üyelik oluşturabilir ve tüm servislerden ücretsiz yararlanabilirsiniz.

Göynücek, Gümüş hacı köy, Hamamözü, Merzifon, Suluova ve Taşova gibi ilçelerden hiç çekinmeden yazılı sohbet odalarına bağlantı kurabilir, kendinize en uygun bireyi bularak doyasıya muhabbet ederek hayatınıza yeni bir renk katabilirsiniz.

YEŞİLİN HUZUR VERDİĞİ ŞEHİR AMASYA

Amasya şehri deyince akla dağ, ova, yayla, su ve yeşilliğin harmanlandığı güzide bir doğa, temiz bir hava ve en önemlisi misafirperver dost canlısı insanlarıyla bölgenin en nadide çiçeklerinden biridir. Tabiatı ve tüm doğasıyla yaz kış tatil yapabilecek, en eğlenceli zamanların ahenk kattığı bu eşsiz manzara ile baş başa kalmak için kesinlikle bir kere dahi olsa gezilerek, görülmesi şiddetle tavsiye edilmektedir.

Karadeniz bölgesinin orta bölümünde yer alan Amasya tarih boyunca milliyetçi yapısı ile dikkat çeken bir belde olmuştur. Amasya’nın merkez ilçe ile birlikte 7 ilçe, bunlara bağlı 20 belde ve 349 köyü vardır. Dünyanın en güzel misket elması, kirazı, şeftalisi ve bamyasının üretildiği, tarih ve doğanın birlikte bulunduğu ilginç bir antik kent görmek istiyorsanız sıcak kanlı ve her haliyle aklınızda yer edecek güzelim Amasya sizi bekliyor.

Şehirde çok önemli tarihi yerler ve yapılar mevcuttur. Sizi bu konuda doyuracak bir çok eser karşınıza çıkmaktadır. Amasya Kalesi, Hazeranlar Konağı, Kral Kaya Mezarları, Pirler Parkı, Sultan II. Bayezid Külliyesi, Kapı Ağa Medresesi, Bimarhane, Gök Medrese Cami, Çağlayan Köprü, Yörgüç Paşa Cami, Kadılar Türbesi ve Aynalı Mağara gibi bir çok önemli eser burada yer almaktadır.

 

Bir önceki "" yazımızı okuyun

BENZER YAZILAR

Ağrı Sohbet

Ağrı Sohbet farklı konsepti ve nezih ortamı ile kullanıcılara kaliteli bir chat platformu sunmaktadır. Türkiye'nin güzide illerinden birisi olan Ağrı doğası ve halkıyla ön plana çıkmaktadır. İnternet üzerinde eğlenceli vakit geçirm
OKUMAYA DEVAM ET

Afyon Sohbet

Türkiye'nin ege bölgesinde yer alan şirin ve esnaf şehri olan Afyon ili içerisinde yer alan ilçelerden yada yurdumuz şehirlerinden her hangi birinde hayatını sürdürüp Afyonlu olan vatandaşlarımıza özel olarak hazırladığımız bu eşsiz sohbet odaları
OKUMAYA DEVAM ET

Turkish Chat

Türkiye'nin en kaliteli chat odaları yıllardır siz değerli kullanıcılarına kesintisiz sohbet platformu sunmaktadır. Genel ve global odalarda yapılan sohbetlere katılarak, ortamın sıcaklığına ayak uydurabilir, ücretsiz olarak chat yaparak yeni insanlar i
OKUMAYA DEVAM ET

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.